חברי עמותה יקרים

אנחנו שמחים להגיש לכם עדכון על הנעשה בעמותת דרך גבר בחודשים האחרונים, ואת התוכניות לעתיד הקרוב והרחוק.

בסוף אפריל נפגשנו לפסטיבל שיווה מרגש בחוות טבע האדם. שלושה ימים של חוויה גברית רגועה.

במקביל נמשכות פעילויות רבות ומגוונות שמקדמת ומקיימת העמותה באופן שוטף.

קו המקשיבנים נהגה והוקם בידי חברנו, אלי לוי, ומופעל בהתנדבות על ידי חברי העמותה. המתנדבים בקו נותנים כתף ואוזן קשבת לכל גבר שצריך, ובמידת הצורך יודעים להפנות את המתקשר למוקדי סיוע נפשי או רגשי. המטרה היא לאפשר לגברים המתקשרים לפרוק ולהיעזר לפני הגעה למשבר נפשי, או רק לתת את התחושה שיש עם מי לדבר. אתם מוזמנים להפיץ ולעדכן את חבריכם ומכריכם, או גברים שאתם נמצאים איתם בקשר, בקיומו של הקו וחשיבותו. הקו פועל מדי יום (למעט שישי) משעה 17:00 בטלפון 07-96999004.

אבות וילדים מפגש אבות וילדים יתקיים בחוות טבע האדם ב-11-10 במאי, בהובלת ארנון פניני. לשמחתנו, בתוך 24 שעות מרגע פתיחת ההרשמה נמכרו כל הכרטיסים, וכעת כבר מתארגנת הפקה של מפגש נוסף, בחודש יוני, בגניה. גם שם הכרטיסים נחטפים כמו לחמניות טריות.

מעגלי בנים העמותה פועלת בשנה האחרונה להקים מעגלי בנים במסגרות צעירות – בתי ספר תיכוניים ומכינות קדם צבאיות. המטרה היא להגיע אל הגברים הצעירים ולקדם בקרבם גבריות מטיבה ובריאה, תקשורת מכבדת, קבלה עצמית, איזון רגשי ועוד. את התוכנית מובילים, אופיר שלום חאטב, עירן ירושלמי, שון מיכאלי (שמועסק בשכר על ידי העמותה) וסוף יור, שיזם את הפעילות במכינות הקדם צבאיות.
השנה מופעלת התוכנית כפילוט במספר בודד של בתי ספר. במהלך החודשים האחרונים הצליחו מובילי התוכנית להוסיף אותה ל"גפן", סל התוכניות המאושרות על ידי משרד החינוך, מתוכו רשאים מוסדות החינוך לבחור את תוכניות ההעשרה. בשנת הלימודים הקרובה, אמור הפרויקט להתקיים ב-10 בתי ספר תיכוניים.
אם ידוע לכם על מוסד חינוכי שיהיה מעונין להקים מעגל בנים בקרב תלמידיו, בכיתות י"א, נשמח אם תעדכנו.

שיתופי פעולה העמותה נמצאת בדיונים עם עמותת שומרי האש בניהולו של אלון גרזון-רז, לשיתוף פעולה לצורך הקמת מעגלי גברים בכל רחבי הארץ.

אתר האינטרנט של עמותת דרך גבר האתר נמצא בתהליך שדרוג מואץ, בהובלתו של צחי הררי. המהלך נועד בין היתר לאפשר לנו לקבל תרומה של עשרות אלפי שקלים מחברת גוגל. מוזמנים לכתוב תכנים רלוונטיים, ולהעבירם אלינו.

חברים יקרים, טוב לכם איתנו? תעזרו לנו להגיע לעוד גברים! על מנת להמשיך ולהפעיל את העמותה ולהעשיר את תכניה, אנחנו זקוקים לכם ולחברים נוספים. כל מי שמרגיש קריאה, יוזמה או רעיון שיכול לקדם את הגבריות המטיבה בישראל, מוזמן. חברים חדשים בעמותה יתקבלו באהבה!

אהו מיטאקו יאסין!